WYBIERZ KRYTERIA WYSZUKIWANIA:

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 1 do 6

 • Dopasuj metraż:

  od 26m2 do 250m2

Cechy dodatkowe:

Liczba ofert spełniających kryteria: 2161

Warszawa, Praga Południe
ul. Motorowa 8 22 351 61 77

3

pokojowe

77 m2

oferta specjalna

Piętro 10, Balkon/Loggia

9 210 pln/m2 8 840 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

3

pokojowe

77 m2

oferta specjalna

Piętro 14, Balkon/Loggia

9 610 pln/m2 9 220 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

 • Dopasuj metraż:

  od 26 m2 do 77 m2

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 3 do 3

 • Pokaż mieszkania:

  Metraż Piętro Pokoje Budynek
/ Nr lokalu
Balkon/Loggia Taras Ogródek Benefity      
Proszę czekać, trwa ładowanie danych....

Zapytaj o cenę

Zapytaj o wynajem

Zapytaj o wycenę mieszkań w schowku

Zapytaj o kredyt

 


OSIEDLE FORMA

Lokalizacja

 • Atrakcyjna dzielnica Praga Południe
 • 10 min do Centrum miasta, sprawna komunikacja (bus pas)
 • Lokalizacja tuż obok najważniejszego szlaku komunikacyjnego dzielnicy (ul. Ostrobramska)
 • Bliskość jeziora Gocławskiego i jeziora Balaton, parku nad Balatonem
 • Blisko tętniącego życiem centrum miasta, sąsiedztwo Gocławia i Saskiej Kępy

Opis inwestycji

 • Szeroka oferta mieszkań spełniających różne potrzeby
 • Funkcjonalne i nasłonecznione mieszkania
 • Wspólna zielona przestrzeń zaaranżowana wokół rzeźby, z placem zabaw, drzewami
 • Elementy małej architektury, formy artystyczne, kompozycja wodna
 • Lokale usługowe w parterze budynku
 • Plac powitalny od ul. Ostrobramskiej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O INWESTYCJI

 

OSIEDLE FORMA

Metraż: 76.87 - 76.92 m 2
Liczba pokoi: 3 - 3
Piętra: 14
Liczba dostępnych mieszkań: 2

Zakończenie budowy:

Etap I - wrzesień 2018

Etap II faza I - grudzień 2018

Etap II faza II - czerwiec 2019

Plan inwestycji

LOKALIZACJA

ul. Motorowa 8
Warszawa, Praga Południe


BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

OSIEDLE FORMA

ul. Motorowa 8,
Warszawa, Praga Południe

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Środa, Piątek: 10.00-18.00
Czwartek: 11.00-18.00
Sobota: 10.00-15.00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

22 351 61 77

Tomasz Szczepański

Dyrektor Projektu
604 236 000

Szukasz mieszkania?

Zostaw telefon lub email.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Skorzystaj z darmowej konsultacji w Dom Development Kredyty

zdjęcie Rafał Kakietek

Rafał Kakietek

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
600 462 299

Weź kredyt na swoje wymarzone mieszkanie
za pośrednictwem Dom Development Kredyty, dzięki czemu zyskasz:

• Możliwość skorzystania ze specjalnych ofert kredytowych
• Kompleksową pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz związanymi z nią formalnościami
• Opiekę dedykowanego specjalisty w trakcie trwania całego procesu przyznawania kredytu

Mieszkania pod klucz

Profesjonalne doradztwo architektów wnętrz, oszczedność czasu i pieniędzy oraz gwarancja na prace wykończeniowe

Dowiedz się więcej

Zakup własnego mieszkania może być jedną z najpiękniejszych życiowych przygód, jeśli Sprzedający będzie godny zaufania, a cała transakcja bezpieczna. Gwarancją takiego przebiegu jest zakup nieruchomości od dewelopera czyli z rynku pierwotnego. Zaletą tego rodzaju transakcji jest możliwość zebrania potrzebnej ilości informacji o firmie, z którą zawrzemy często jedną z najważniejszych umów w życiu. Decyzja o zakupie nieruchomości powinna bazować na wiedzy, którą posiadamy lub którą zdobędziemy, a nie na emocjach, które niekiedy mogą być mylące.

Często dzieje się tak, że decyzje osób, które kupują mieszkanie, opierają się na emocjach związanych z daną nieruchomością. Tak ważne zobowiązanie, jakim jest zakup mieszkania, powinno przede wszystkim bazować na wiedzy nie tylko o samej nieruchomości, ale również o deweloperze i jego poprzednich inwestycjach. Równie ważne są także warunki umowy oferowane przez daną firmę. Zdobycie tych wszystkich informacji to podstawa, aby zakup nieruchomości był bezpieczny. Dla zwiększenia swojego komfortu i zminimalizowania stresu można również skorzystać z pomocy specjalistów na rynku nieruchomości, którzy swoją wiedzę wykorzystają dla dobra swojego Klienta. Wielu deweloperów posiada własne biura sprzedaży, gdzie grono profesjonalistów w swoim fachu służy radą i chętnie odpowie na wszelkie nurtujące Klientów pytania.

Rynek nieruchomości jest tak szeroki, że znalezienie firmy, której można zaufać jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które w tym temacie nie poruszają się swobodnie. Wiarygodny deweloper to przede wszystkim taki, który na rynku istnieje od dłuższego czasu, a liczba zrealizowanych inwestycji jest zadowalająca. Każde osiedle czy budynek należący do dorobku dewelopera to powód do zwiększenia zaufania. Cenną informacją będą również opinie innych klientów firmy, a także mieszkańców zrealizowanych inwestycji. Warto również zweryfikować czy deweloper posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego, w którym chcemy zamieszkać. Tylko takie pozwolenie umożliwi nam uzyskanie pełnej własności mieszkania, która będzie sporządzona w formie aktu notarialnego.

Ustawa deweloperska, która stała się prawomocną w 2011 roku, powstała dla ochrony interesów deweloperów, jak również wszystkich nabywców lokalu. Każdy deweloper jest zobowiązany do przestrzegania zapisów znajdujących się w tej ustawie. Dodatkowym ważnym dokumentem dla każdej firmy, która prowadzi działalność deweloperską, jest rachunek powierniczy „Escrow”. Ten rachunek zabezpiecza Klientów i ich pieniądze przed ewentualnymi problemami. Ustawa dostępna jest pod adresem: ustawa.pzfd.pl.

Już od wielu lat Klienci, którzy kupują swoje mieszkania, są zainteresowani wykończeniem nieruchomości „pod klucz”. Coraz więcej firm oferuje właśnie takie rozwiązanie, gdzie każdy nabywca lokalu przy pomocy profesjonalistów może zaprojektować swoje wnętrze. Taka usługa jest nie tylko wygodna (nie trzeba poszukiwać ekipy remontowej oraz projektantów, ponieważ najczęściej deweloper posiada własny zespół), pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze (taka opcja pozwala na zaciągnięcia kredytu zarówno na zakup mieszkania, jak i na jego wykończenie).

Polski Związek Firm Deweloperskich czyli PZFD zrzesza tych wszystkich deweloperów, którzy na rynku nieruchomości działają od minimum 2 lat, słyną z wysokiej jakości swoich inwestycji i cieszą się zaufaniem wśród Klientów. Firmy, które należą do Polskiego Związku Firm Deweloperskich są również zobowiązane do stosowania się do zasad Kodeksu Dobrych Praktyk. Kodeks ten reguluje wszelkie zachowania pojawiające się na linii Klient-Deweloper. Deweloperzy, którzy przynależą do PZFD, to firmy godne zaufania, z którymi zawieranie transakcji jest bezpieczne. Więcej informacji o tym jak bezpiecznie kupić nieruchomość można znaleźć w przewodniku Poradnik - pierwsze kroki do własnego M.

Deweloper wiarygodny to również taki, który ma stabilną sytuację finansową. Zachowanie płynności finansowej może mieć bezpośredni wpływ na wszystkie obecne i przyszłe inwestycje dewelopera. Najprościej mówiąc brak środków finansowych może doprowadzić do opóźnień związanych z oddaniem mieszkań do użytku, a w efekcie nabywca lokalu będzie musiał czekać.

Księga Wieczysta to zbiór informacji dotyczących stanu prawnego danej nieruchomości oraz informacji dotyczących właściciela tej nieruchomości. Wypis z KW jest więc potwierdzeniem tego, że firma, która chce sprzedać nam nieruchomość faktycznie tę nieruchomość posiada na własność. Zweryfikowanie zapisów znajdujących się w Księdze Wieczystej stanowi ochronę przed podjęciem niesłusznej decyzji przez Kupującego.

Każdy deweloper, który realizuje jakąkolwiek inwestycję, powinien posiadać prawomocne pozwolenie na budowę. Ten dokument jest potwierdzeniem stanu prawnego danej inwestycji, jak również zgodą na zamknięcie wszelkich procedur niezbędnych do rozpoczęcia prac budowlanych. Brak prawomocnego pozwolenia na budowę może oznaczać zastój w kolejnych etapach realizacji inwestycji.
UWAGA: Bank nie udzieli kredytu Klientowi, na zakup nieruchomość od dewelopera, który nie posiada prawomocnego pozwolenia na budowę.
Pobierz dokumenty wymagane Ustawą Deweloperską

Deweloper, który realizuje inwestycję, powinien być również właścicielem gruntu, na którym planuje budowę. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest posiadanie przez daną firmę aktu własności działki, który umożliwia pełne zarządzanie nieruchomością przez dewelopera (w tym również przenoszenie prawa własności na Kupujących).

Inwestycje zlokalizowane na Gocławiu mają zapewniać spokój i komfort mieszkańcom, między innymi poprzez powiększenie powierzchni mieszkań o balkony, loggie czy duże tarasy. Wszystkie projekty tych dodatkowych części nieruchomości zapewniają mieszkańcom prywatność poprzez odpowiednie ich odseparowanie od sąsiadów. Dodatkowa powierzchnia „na zewnątrz” sprawia, że mieszkańcy żyją bliżej natury w odprężających warunkach. Nabywcy lokali znajdujących się na parterze mogą również korzystać z przydomowych ogródków.

Dom Development realizuje program związany z wykończeniem wnętrz już od 2008 roku. Wszystkie mieszkania zlokalizowane na Gocławiu mogą zostać wykończone „pod klucz” na prośbę Klienta. Każdy nabywca może skonsultować i zaprojektować swoje wnętrze przy pomocy zespołu profesjonalistów. Projektanci dopasują przestrzeń do potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego przyszłego właściciela nieruchomości.

Dom Development zawsze dba o to, aby być właścicielem gruntu, na którym powstaje jego inwestycja. Własność tę oczywiście potwierdza posiadanie aktu własności. Dodatkowo priorytetem dla firmy jest również posiadanie prawomocnych pozwoleń na budowę, które umożliwiają rozpoczęcie prac budowlanych. Wszystkie tereny, które zostaną zagospodarowane przez dewelopera, mają uregulowany stan prawny.

Dom Development to rozwinięta firma, która posiada również swój Dział Doradztwa Kredytowego. Każdy Klient firmy, starający się o kredyt, może skorzystać z pomocy tego działu w uzyskaniu jak najlepszych warunków kredytowania. Zespół oferujący wsparcie w uzyskaniu kredytu każdego Klienta traktuje indywidualnie i we współpracy z bankami stara się sprostać jego oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. Dzięki temu cały proces jest przyjemniejszy, a czas oczekiwania na wprowadzenie się do własnego M – znacznie przyspieszony.

Dom Development jest zarówno członkiem PZFD, jak również jego założycielem. Przynależność do PZFD nakłada na każdego dewelopera obowiązek stosowania zasad Kodeksu Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej w codziennej działalności. Przynależność do Polskiego Związku Firm Deweloperskich świadczy również o rzetelności i profesjonalnym podejściu do wszystkich Klientów Dom Development.

Dział Obsługi Klienta, będący jednym z działów Dom Development, sprawuje opiekę nad wszystkimi Klientami firmy. Każdy kto chce zakupić nieruchomość lub już ją zakupił może liczyć na pomoc zespołu specjalistów. Dział Obsługi Klienta oferuje wsparcie przed, w trakcie i po zrealizowaniu transakcji. Zadowolenie Klientów jest dla firmy priorytetem, a wszystkie ich pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Wszystkie inwestycje Dom Development, w tym również gocławskie, realizowane są ze szczególnym naciskiem na jakość oraz stosowanie ponadnormatywnych standardów projektowania. Apartamenty oraz mieszkania mają ponadprzeciętną wysokość (do 3 m), a przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana. Powierzchnia komunikacyjna została zminimalizowana do 15 %, a tuż przy wejściu zostało zaprojektowane specjalne miejsce na pojemną szafę. Każdy lokal posiada przestronną sypialnię (min. 9 m2), łazienkę oraz osobne WC dla komfortu jego mieszkańców. Apartamenty z tzw. sypialnią typu master posiadają również garderobę oraz łazienkę dla gospodarzy lokalu.

Czy wiesz, że?

Strzałka

Czy wiesz, że wszystkie projektowane mieszkania w Dom Development zachowują zasadę strefowania (podziału) pomieszczeń na część dzienną i nocną?