"Byk i Niedzwiedź" dla najlepszej spółki z sWIG80
w roku 2019 dla Dom Development!

W niezwykłych okolicznościach, bo bez uroczystej gali, redakcja magazynu "Parkiet" już po raz 26 przyznała statuetki „Byki i Niedźwiedzie”, którymi co roku nagradza wyróżniające się spółki giełdowe, osoby związane z giełdą oraz instytucje rynku kapitałowego. Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że znaleźliśmy się w tym zaszczytnym gronie.

Statuetka dla najlepszej firmy z sWIG80, którą otrzymaliśmy, to dla nas ogromy powód do dumy. Cieszymy się, że nasze zeszłoroczne działania zostały docenione. W 2019 roku udało nam się osiągnąć szereg trudnych celów, które przed sobą postawiliśmy. Nagroda ta jest dowodem naszej wiarygodności zarówno w oczach inwestorów, jak i klientów oraz potwierdzeniem silnej i wyjątkowo stabilnej pozycji na rynku.

Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu naszej Grupy, podziękował za to wyróżnienie słowami niezwykle aktualnymi w obecnej sytuacji rynkowej „Bardzo się cieszymy, że nasza praca w zeszłym roku została tak dobrze oceniona, szczególnie cieszy nas to teraz, bardzo nam to pomaga. W rzeczywistości od niedawna nam danej nasza firma funkcjonuje w zupełnie innych warunkach i ma obowiązek dostarczenia wszystkiego, do czego się zobowiązała, funkcjonować, by nie zawieść klientów ani inwestorów”

Jeszcze raz dziękujemy.Data publikacji: 25.03.2020