Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły i Piknik Rodzinny

Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły – widowisko i rekreacja dla całej rodziny

Nabrzeże po prawej stronie Wisły rozkwita i zachęca do odwiedzin. W pierwszą sobotę czerwca, na plaży Saskiej Kępy, warszawiacy wraz z rodzinami będą mogli podziwiać wioślarzy startujących w dziewiątych Regatach o Puchar Wisły. Sportowe emocje, ruch na powietrzu, a także piknik i koncert przygotowane przez organizatora, to doskonała propozycja na aktywny, rodzinny weekend.

W najbliższą sobotę 3 czerwca 2017 roku na plaży na Saskiej Kępie u wylotu ul. Zwycięzców odbędzie się wioślarskie święto połączone z piknikiem i koncertem. O godzinie 11.00 rozpoczną się dziewiąte Regaty o Puchar Wisły, w których na ok. 1000 metrowym odcinku Wisły, między mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim zmierzą się łodzie cztero- i ośmioosobowe ze sternikiem. Organizator przyjmuje zgłoszenia uczestnictwa jeszcze do 1 czerwca 2017 r.

Dla kibiców zorganizowana zostanie specjalna strefa z atrakcjami dla całych rodzin. Wszyscy, wraz z Maciejem Kurzajewskim, komentatorem TVP Sport będą mieli okazję zagrzewać do walki osady wioślarskie. Dla dzieci przygotowano atrakcje, wśród nich - konkurencje sportowe, bańki mydlane, Koziołkową Mega Grę i malowanie buziek. Piknik i Regaty zwieńczy koncert zespołu rockowego „Alergen”, który oprócz własnego repertuaru przypomni dobrze znane przeboje „Lady Pank”.Data publikacji: 29.05.2017