Grafika

FUNDACJA
NASZ DOM

Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest integralną częścią naszego firmowego DNA.

Dlatego angażujemy się w liczne inicjatywy, których celem jest zarówno pomoc potrzebującym, jak i poprawa jakości życia oraz integracja grup społecznych.


POMAGAMY TWORZYĆ LEPSZE JUTRO

"Nasza Grupa od lat prowadzi działania społeczne i dobroczynne, które są realizowane przez poszczególne spółki. Powołanie Fundacji Nasz Dom pozwala na zintegrowanie ich w jednym miejscu, a co za tym idzie, ułatwia zarządzanie wszelkimi aktywnościami w zakresie odpowiedzialnego biznesu.

Naszą ambicją jest pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej, w tym poza granicami kraju, np. w Ukrainie."

Leszek Stankiewicz, Prezes Zarządu Fundacji Nasz Dom, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Dom DevelopmentCele Fundacji

Cele i zakres działań Fundacji są związane z prowadzonym przez nas biznesem - tworzeniem miejsc do życia, rozwiązywaniem problemów mieszkaniowych oraz wspieraniem strategii zrównoważonego rozwoju Grupy.

Angażujemy się w życie lokalnych społeczności poprzez projekty prospołeczne oraz wsparcie dla inicjatyw charytatywnych. Realizujemy także działania minimalizujące negatywny wpływ na środowisko i wzmacniające miejską bioróżnorodność.

 

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem

Artur Walczak

Artur Walczak

Sekretarz Fundacji

[email protected] 22 351 68 88
RAPORTY I DOKUMENTY

Strona domd.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona domd.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.