WYBIERZ KRYTERIA WYSZUKIWANIA:

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 1 do 6

 • Dopasuj metraż:

  od 26m2 do 250m2

Cechy dodatkowe:

Liczba ofert spełniających kryteria: 2161

Warszawa, Mokotów
ul. Bukowińska 2 22 351 62 31

4

pokojowe

97 m2

oferta specjalna

Piętro 1, Balkon/Loggia

10 060 pln/m2 9 700 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

4

pokojowe

97 m2

oferta specjalna

Piętro 1, Balkon/Loggia

10 110 pln/m2 9 750 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

 • Dopasuj metraż:

  od 26 m2 do 98 m2

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 4 do 4

 • Pokaż mieszkania:

  Metraż Piętro Pokoje Budynek
/ Nr lokalu
Balkon/Loggia Taras Ogródek Benefity      
Proszę czekać, trwa ładowanie danych....

Zapytaj o cenę

Zapytaj o wynajem

Zapytaj o wycenę mieszkań w schowku

Zapytaj o kredyt

 

Warszawa Apartamenty Mokotów nad Skarpą


APARTAMENTY MOKOTÓW NAD SKARPĄ

Lokalizacja 

 • Najlepsza lokalizacja – najwyższy punkt skarpy warszawskiej
 • Doskonała komunikacja - 500 m do stacji Metro Wilanowska
 • W samym centrum zielonego Mokotowa
 • Dzielnica z największą liczbą szkół i przedszkoli
 • Najbardziej wartościowe tereny zielone stolicy
 • Bliskość biznesowego centrum Mokotowa
 • Sklepy i centra handlowe
 • Planowana rewitalizacja rejonu dawnego Dworca Południowego

Opis Inwestycji 

 • 183 apartamenty
 • Dwupoziomowe apartamenty z ogrodami na dachu
 • Kompozycja dwóch budynków o modernistycznej bryle
 • Malowniczy widok z apartamentów na skarpę
 • Wysoki standard wykonania budynków
 • Wyjątkowa, ponadczasowa architektura (pracowania mąka.sojka.architekci)
 • Szklane wykusze będące przedłużeniem pokojów dziennych

APARTAMENTY MOKOTÓW NAD SKARPĄ

Metraż: 97.38 - 97.38 m 2
Liczba pokoi: 4 - 4
Piętra: 1
Liczba dostępnych mieszkań: 2
Zakończenie budowy:
Etap 1 (Bud. A, B) - 1 czerwca 2017
Etap 2 (Bud. A) - listopad 2018

Plan inwestycji

LOKALIZACJA

ul. Bukowińska 2
Warszawa, Mokotów

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

APARTAMENTY MOKOTÓW NAD SKARPĄ

Bukowińska 2,
Warszawa, Mokotów

Godziny pracy biura:

Od dnia 8 lipca biuro sprzedaży na terenie Apartamentów Mokotów nad Skarpą będzie nieczynne.

Wszystkich zainteresowanych Apartamentami Mokotów nad Skarpą zapraszamy do biura sprzedaży Osiedla Cybernetyki 17, zlokalizowanego przy ulicy Komputerowej 7.


Poniedziałek - Środa, Piątek: 10.00-18.00
Czwartek: 11.00-18.00
Sobota: 10.00-15.00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

22 351 62 31

Katarzyna Obiała

Menedżer ds. Sprzedaży Apartamentów
696 017 215

Szukasz mieszkania?

Zostaw telefon lub email.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Skorzystaj z darmowej konsultacji w Dom Development Kredyty

zdjęcie Sławomira Gajewska

Sławomira Gajewska

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
600 010 009
zdjęcie Paweł Kisiel

Paweł Kisiel

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
735 202 619

Weź kredyt na swoje wymarzone mieszkanie
za pośrednictwem Dom Development Kredyty, dzięki czemu zyskasz:

• Możliwość skorzystania ze specjalnych ofert kredytowych
• Kompleksową pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz związanymi z nią formalnościami
• Opiekę dedykowanego specjalisty w trakcie trwania całego procesu przyznawania kredytu

Mieszkania pod klucz

Profesjonalne doradztwo architektów wnętrz, oszczedność czasu i pieniędzy oraz gwarancja na prace wykończeniowe

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Strzałka

Czy wiesz, że wszystkie osiedla Dom Development posiadają nowoczesną sieć światłowodową zaprojektowaną we współpracy z Orange Polska SA zapewniając tym samym korzystanie z szybkiego internetu?

Wszyscy, którzy już kupili mieszkanie na tzw. własną rękę z pewnością potwierdzą, że był to proces, który wygenerował wiele stresu i emocji. Nie zawsze jednak musi tak być.
Zakup mieszkania może być jednym z najpiękniejszych momentów w życiu, o ile przejdziemy przez niego pod okiem fachowców w swojej dziedzinie. Zakup mieszkania prosto od dewelopera to gwarancja bezpieczeństwa i wyeliminowanie niepotrzebnych stresów.

Wiedza jest podstawą – na temat nieruchomości, której zakupem jesteśmy zainteresowani, ale również dotycząca dewelopera oraz warunków całej transakcji. Istotne są także wszelkie kwestie związane ze stanem prawnym naszej inwestycji. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie konkretnego mieszkania powinniśmy również uzyskać jak najwięcej informacji o deweloperze i oferowanych przez niego warunkach umowy. Otwarta postawa dewelopera, który chętnie odpowie na wszystkie nasze pytania i rozwieje wątpliwości zdecydowanie jest jednym z elementów budowania zaufania, które - w przypadku tak dużego wydatku jakim jest zakup mieszkania - jest niezbędne.

Zdecydowanie jednym z aspektów, które pozwolą zaufać deweloperowi jest jego dotychczasowy dorobek. Warto zweryfikować liczbę inwestycji oraz nieruchomości (mieszkań, apartamentów oraz domów), które dany deweloper zrealizował do tej pory. Dobrym rozwiązaniem będzie również odwiedzenie niektórych z inwestycji dewelopera oraz zasięgnięcie informacji od samych mieszkańców, którzy będą najbardziej obiektywnymi informatorami. Istotne jest również to czy deweloper posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego, bez którego przeniesienie własności mieszkania w formie aktu notarialnego nie będzie możliwe.

Wszystkie spółki, które realizują inwestycje deweloperskie, zgodnie z polskim prawem oraz wyżej wspomnianą ustawą, mają obowiązek działania zgodnie z tymi zapisami. Koniecznością jest również stosowanie rachunku powierniczego o nazwie „Escrow”, który jest zabezpieczeniem dla wpłaconych pieniędzy przez klientów. Ustawa jest dostępna pod adresem: ustawa.pzfd.pl. Warto się z nią zapoznać.

Deweloperzy coraz częściej, oprócz standardowej budowy danej inwestycji, stosują dodatkowo programy związane z wykończeniem wnętrz. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy klienta, ale również umożliwia mu otrzymanie wyższej kwoty kredytu, która obejmie także wykończenie nieruchomości. Dzięki temu właściciel nieruchomości może wprowadzić się już do wykończonego mieszkania.

Polski Związek Firm Deweloperskich (w skrócie PZFD) wymaga od deweloperów przestrzegania Kodeksu Dobrych Praktyk na linii Klient-Deweloper. Deweloper, aby móc wstąpić do tego związku, musi udokumentować minimum dwuletnie doświadczenie na rynku. Przynależność dewelopera do PZFD gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Poradnik - pierwsze kroki do własnego M to przewodnik, który wyjaśni jak bezpiecznie kupić nieruchomość.

Wiarygodny deweloper to taki, który ma stabilną sytuację finansową i odpowiednią ilość środków pod koniec roku sprawozdawczego. Realizowane przez niego projekty i inwestycje będą oddawane do użytku z zachowaniem ustalonych terminów, a klienci będą mogli zakupić swoje mieszkanie bez przeszkód.

Księga Wieczysta to rejestr, który przedstawia stan prawny nieruchomości. Każda inwestycja powinna być poparta wypisem z Księgi Wieczystej, który jest potwierdzeniem jej stanu prawnego oraz własności.

Obowiązkiem każdego dewelopera jest udostępnienie wszystkich dokumentów, które potwierdzają stan prawny inwestycji. Niezwykle istotne jest posiadanie pozwolenia na budowę, które świadczy o zamknięciu istotnych etapów oraz procedur, których akceptacja jest warunkiem do rozpoczęcia budowy.
UWAGA: Brak prawomocnego pozwolenia na budowę przez dewelopera skutkuje odmową banku na udzielenie kredytu na zakup nieruchomości.
Pobierz dokumenty wymagane Ustawą Deweloperską

Deweloper powinien być właścicielem gruntu, na którym powstaje inwestycja. Potwierdzeniem tego stanu jest posiadanie aktu własności działki przez dewelopera.

Dom Development dba o to, aby każde mieszkanie, które należy do inwestycji realizowanej na Mokotowie, było dodatkowo wzbogacone o przestronny balkon, taras lub loggię, które zapewniają prywatność poprzez wyraźne odseparowanie tej przestrzeni od sąsiada. Lokale zlokalizowane na parterze w większości posiadają ogródki przydomowe.

Dom Development już od 2008 roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. W ofercie można znaleźć kompleksowe programy wykończenia wnętrz, które są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i możliwości Klientów. Wszystkie inwestycje realizowane na Mokotowie są objęte tym programem.

Tak – zarówno posiadanie aktu własności działki, jak i ostatecznego pozwolenia na budowę jest dla nas priorytetem. Wszystkie nasze osiedla, znajdujące się na Mokotowie, powstają na terenach, których stan jest uregulowany prawnie, co jest dla nas gwarancją bezpieczeństwa Klientów.

Dom Development posiada własny Dział Doradztwa Kredytowego, który we współpracy z bankami przygotowuje oferty kredytowe dopasowane do oczekiwań i możliwości Klientów zainteresowanych zamieszkaniem na jednej z mokotowskich inwestycji. Ta współpraca zapewnia Klientom dostęp do najlepszych warunków kredytowych oraz znacznie przyspiesza wypłatę środków z uzyskanego kredytu.

Polski Związek Firm Deweloperskich to zrzeszenie powstałe w 2001 roku, do którego mogą wstąpić tylko profesjonalne firmy, które rzetelnie obsługują Klientów oraz prowadzą przejrzystą działalność. Dom Development jest nie tylko jednym z ponad 100 członków, ale również założycielem PZFD. Przynależność do tej organizacji nakłada obowiązek stosowania zasad Kodeksu Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej w relacji Klient-Deweloper.

Dział Obsługi Klienta, będący częścią Dom Development, dba o wszystkich Klientów już od momentu pierwszego kontaktu, zapewniając opiekę przed- i potransakcyjną. Zespół profesjonalistów jest dostępny do Państwa dyspozycji, chętnie pomoże oraz odpowie na wszystkie pojawiające się pytania. Wszystkie osoby, które chcą zamieszkać na jednym z naszym mokotowskich osiedli oraz wszyscy obecni mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy Działu Obsługi Klienta.

Przede wszystkim Dom Development stawia na wysoką jakość swoich inwestycji, zachowując ponadnormatywne standardy projektowania. Wszystkie inwestycje znajdujące się na Mokotowie charakteryzują się wysokimi kondygnacjami (do 3 m), przestronnymi oraz ustawnymi sypialniami (min. 9 m2), niekiedy z garderobą oraz sąsiadującą łazienką, a także osobnymi WC oraz pokojami kąpielowymi. To wszystko jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Projekty nieruchomości znajdujących się na Mokotowie zakładają maksymalne wykorzystanie istniejącej przestrzeni z zachowaniem przestronności pomieszczeń – powierzchnia komunikacyjna jest zminimalizowana do 15 % powierzchni całego mieszkania, a tuż przy wejściu znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na pojemną szafę.