Grafika

Idea

ul. Beniowskiego/Śląska
Gdańsk

Data realizacji: grudzień 2020
523 oddane mieszkania
10 lokali usługowych


O inwestycji

IDEA to prestiżowe osiedle położone w Gdańsku Oliwie, którego twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującej, tętniącej życiem przestrzeni. W kreowaniu IDEI wzięli udział uznani artyści - malarze, graficy, fotograficy, rzeźbiarze, których prace wzbogaciły elewacje i części wspólne osiedla.
Inwestycja powstała w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, pomiędzy ulicami Beniowskiego, Droszyńskiego i Śląską. Blisko stąd zarówno do zabytkowej części Oliwy, jak i do dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Przymorza.Architektura

Budynki - choć różnorodne pod względem architektonicznym - zachowały spójność i świetnie korespondują ze sobą na osiedlu. Ich zróżnicowane wysokości zapewniają doskonały widok na okolicę. Przemyślana architektura budynków jest zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. 

Strona domd.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona domd.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.