WYBIERZ KRYTERIA WYSZUKIWANIA:

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 1 do 6

 • Dopasuj metraż:

  od 26m2 do 250m2

Cechy dodatkowe:

Liczba ofert spełniających kryteria: 2161

Warszawa, Bemowo
ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 22 351 66 02

4A

pokojowe

96 m2

oferta specjalna

Piętro 1, Balkon/Loggia

9 900 pln/m2 9 100 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

4

pokojowe

104 m2

oferta specjalna

Piętro 4, Taras, Balkon/Loggia

11 355 pln/m2 10 430 pln/m2

Zobacz Plan  

Dodaj do schowka

 • Dopasuj metraż:

  od 26 m2 do 105 m2

 • Wybierz liczbę pokoi:

  od 4 do 4

 • Pokaż mieszkania:

  Metraż Piętro Pokoje Budynek
/ Nr lokalu
Balkon/Loggia Taras Ogródek Benefity      
Proszę czekać, trwa ładowanie danych....

Zapytaj o cenę

Zapytaj o wynajem

Zapytaj o wycenę mieszkań w schowku

Zapytaj o kredyt


 


OSIEDLE PREMIUM

Lokalizacja 

 • Planowana II linia metra - zamknięty odcinek Górczewskiej SPRAWDŹ
 • Położone w centrum Bemowa
 • Doskonała komunikacja z centrum - autobusy, tramwaje
 • Sieć rowerowa Veturilo
 • Liczne sklepy i centra handlowe
 • Infrastruktura publiczna: szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia
 • Liczne ścieżki rowerowe, parki, tereny sportowe i rekreacyjne

Opis Inwestycji 

 • Zróżnicowane metraże od 30 m²
 • Nowoczesna i oryginalna architektura
 • Wysoki standard wykończenia
 • Komfortowe i funkcjonalne mieszkania
 • Przestronne tarasy, loggie lub balkony
 • Zielone przydomowe ogródki
 • Wyjątkowa architektura przestrzeni części wspólnych

OSIEDLE PREMIUM

Metraż: 96.30 - 104.32 m 2
Liczba pokoi: 4 - 4A
Piętra: 4
Zakończenie budowy:
Etap 1 Faza 1 (bud. A) – maj 2017
Etap 1 Faza 2 (bud. B) – październik 2017
Etap 2 Faza 1 (bud. C) - maj 2018
Etap 2 Faza 2 (bud. D i E) - grudzień 2018
Etap 3 (bud. F i G) - październik 2018

Plan inwestycji

LOKALIZACJA

ul. gen. T. Pełczyńskiego 14
Warszawa, Bemowo

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

OSIEDLE PREMIUM

ul. gen. T. Pełczyńskiego 14,
Warszawa, Bemowo

Godziny pracy biura: 

W dniach 10 i 11 kwietnia nasze biura sprzedaży będą nieczynne. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu od wtorku, 14 kwietnia.

Poniedziałek - Środa, Piątek: 10.00 - 18.00
Czwartek: 11.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 15.00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

22 351 66 02

Magdalena Iwańczyk

Doradca ds. Sprzedaży
668 233 375

Szukasz mieszkania?

Zostaw telefon lub email.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Osiedle Premium

Skorzystaj z darmowej konsultacji w Dom Development Kredyty

zdjęcie Paweł Kisiel

Paweł Kisiel

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych
735 202 619

Weź kredyt na swoje wymarzone mieszkanie
za pośrednictwem Dom Development Kredyty, dzięki czemu zyskasz:

• Możliwość skorzystania ze specjalnych ofert kredytowych
• Kompleksową pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz związanymi z nią formalnościami
• Opiekę dedykowanego specjalisty w trakcie trwania całego procesu przyznawania kredytu

Mieszkania pod klucz

Profesjonalne doradztwo architektów wnętrz, oszczedność czasu i pieniędzy oraz gwarancja na prace wykończeniowe

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Strzałka

Czy wiesz, że spółka Dom Development w swojej ofercie posiada także mieszkania wykończone „pod klucz” gotowe do zamieszkania?

Na bezpieczeństwo zakupu nieruchomości wpływ mają dwie kwestie: po pierwsze to, od kogo kupujemy, a po drugie wiedza jaką posiadamy. Zakup własnego mieszkania to często wydatek życia, nic więc dziwnego, że generuje on wiele stresów i towarzyszą mu różne emocje: od radości, aż po strach.
Zakup nieruchomości, która istnieje na rynku pierwotnym czyli pochodzi prosto od dewelopera to gwarancja bezpieczeństwa, która pomoże wyeliminować niepotrzebny stres i negatywne emocje zamienić na te pozytywne.

Zakup nieruchomości, który ma spełniać kryteria bezpieczeństwa, to zakup od inwestora cieszącego się dobrą opinią. Oczywistością jest, że im większą wiedzę posiadamy, tym mniej narażeni jesteśmy na podjęcie niesłusznej decyzji. Ważne są zarówno kompleksowe informacje dotyczące samego dewelopera, ale również warunków umowy i transakcji. W sytuacji, w której chodzi o zainwestowanie często dorobku całego życia warto pytać i poszukiwać odpowiedzi. W tym przypadku powiedzenie „kto pyta - nie błądzi” sprawdza się doskonale.

Zdobywanie zaufania klientów w stosunku do dewelopera jest długotrwałym procesem. Istotnym elementem jest to jaki wizerunek deweloper będzie miał na rynku nieruchomości. Na ten wizerunek składają się zarówno doświadczenie czyli liczba zrealizowanych inwestycji, w tym wybudowanych domów, apartamentów oraz mieszkań, a także jakość tych realizacji. Cenną informację dotyczącą konkretnych nieruchomości można uzyskać od samych mieszkańców danego osiedla, którzy są obiektywni. Trzeba pamiętać, że zakup nieruchomości (przeniesienie własności sporządzone w formie aktu notarialnego) będzie możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, w której deweloper posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie danego budynku mieszkalnego. Przed zakupem własnego mieszkania warto tę kwestię zweryfikować.

Każdy deweloper zobowiązany jest do działania zgodnie z postanowieniami ustawy deweloperskiej. Inwestor, który dba o dobro swoich Klientów musi stosować tzw. rachunek powierniczy „Escrow”, który zabezpiecza interesy oraz finanse Klientów. Z ustawą można się zapoznać pod adresem: ustawa.pzfd.pl.

Klienci coraz chętniej decydują się na zakup mieszkania „wykończonego pod klucz” czyli takiego, do którego od razu można się wprowadzić. Deweloperzy natomiast coraz częściej oferują taką usługę, dzięki współpracy z profesjonalistami w dziedzinie wykańczania wnętrz. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość włączenia środków finansowych przeznaczonych na wykończenie lokalu do kwoty objętej kredytem. Dzięki temu Klienci nie muszą się martwić o środki finansowe niezbędne na przygotowanie mieszkania do wprowadzenia się.

PZFD czyli Polski Związek Firm Deweloperskich to zrzeszenie tych wszystkich firm, które mogą się poszczycić minimum dwuletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Spółki te szczególnie dbają o relacje Klient-Deweloper, a pomocny w tym przypadku jest Kodeks Dobrych Praktyk. Dla Klienta przynależność danego dewelopera do PZFD świadczy o jakości inwestycji oraz bezpieczeństwie zakupu nieruchomości. Z przewodnika Poradnik - pierwsze kroki do własnego M można zasięgnąć więcej informacji, o tym jak bezpiecznie kupić mieszkanie.

Kondycja finansowa dewelopera świadczy o jego wiarygodności. To, ile środków finansowych dana firma posiada pod koniec roku sprawozdawczego to informacja dotycząca stabilności sytuacji, w której znajduje się spółka. Niestabilna firma, która boryka się z problemami finansowymi, może nie dotrzymywać obiecanych terminów oddania inwestycji do użytku, co wiąże się z opóźnieniami z zamieszkaniem w zakupionym lokalu.

Wypis z Księgi Wieczystej – czyli rejestru informującego o stanie prawnym nieruchomości – jest potwierdzeniem stanu prawnego danej inwestycji. Wypis z Księgi Wieczystej zawiera również informacje o właścicielu, które są niezwykle ważne, aby można było zweryfikować czy firma, która sprzedaje nam nieruchomość faktycznie ma do tego prawo.

Posiadanie prawomocnego pozwolenia na budowę jest koniecznością dla każdego dewelopera. Bez tego żadna inwestycja nie ma prawa się rozpocząć, a tym bardziej przechodzić do kolejnych etapów realizacji. Deweloper ma obowiązek udostępnić wszystkie dokumenty będące potwierdzeniem stanu prawnego danej inwestycji.
UWAGA: Bank ma prawo odmówić udzielenia kredyty w momencie, gdy deweloper nie posiada prawomocnego pozwolenia na budowę.
Pobierz dokumenty wymagane Ustawą Deweloperską

Akt własności działki jest dokumentem potwierdzającym, że firma jest właścicielem gruntu, na którym powstaje inwestycja. Deweloper na prośbę Klienta powinien przedstawić dokumenty potwierdzające ten fakt.

Dom Development to deweloper, który chce aby każdy mieszkaniec był zadowolony ze swojej nieruchomości, dlatego każde mieszkanie, które należy do inwestycji znajdujących się na Bemowie, posiada taras, balkon lub loggię. W trosce o komfort mieszkańców ta przestrzeń jest odpowiednio odseparowana od sąsiadów, tak aby każdy mógł się cieszyć prywatnością i spokojem. Lokale znajdujące się na parterze budynku posiadają komfortowe przydomowe ogródki.

Program zakładający „wykończenie mieszkania pod klucz” w przypadku Dom Development działa już od 2008 roku. Kompleksowe programy obejmujące wykończenie wnętrz przygotowywane są przez cały zespół fachowców, którzy starają się sprostać oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Wszystkie inwestycje znajdujące się na Bemowie są objęte tym programem.

Dom Development jest właścicielem gruntu znajdującego się pod każdą inwestycją znajdującą się na Bemowie. Potwierdzeniem tego faktu jest posiadanie aktu własności działki. Tereny, na których budowane są osiedla, mają uregulowany stan prawny, dzięki czemu nasi Klienci, którzy chcą zamieszkać na Bemowie, mają zagwarantowane bezpieczeństwo zakupu.

Dział Doradztwa Kredytowego, będący częścią firmy Dom Development, składa się z zespołu profesjonalistów, którzy w konsultacji z bankami przygotowują oferty kredytowe dla naszych Klientów. Sytuacja każdego naszego Klienta, który chce zamieszkać na Bemowie, jest rozpatrywana indywidualnie, a specjaliści dbają o to, aby oferta kredytowa była dopasowana do jego możliwości. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu i szybsza wypłata środków uzyskanych z otrzymanego kredytu.

PZFD powstał w 2001 roku jako zrzeszenie profesjonalistów w swojej dziedzinie. Do Polskiego Związku Firm Deweloperskich mogą wstąpić firmy, których działalność jest przejrzysta i rzetelna. Związek i wszystkie spółki, które do niego należą, muszą postępować zgodnie z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej. Kodek oraz Katalog dotyczą relacji na linii Klient – Deweloper. Dom Developer jest nie tylko członkiem PZFD, ale również jednym z jego założycieli.

Dom Development posiada wyspecjalizowany Dział Obsługi Klienta, stworzony po to, aby zapewnić opiekę wszystkim naszym Klientom na każdym etapie zakupu nieruchomości. Zespół specjalistów pomaga Klientom już od pierwszego kontaktu, poprzez sam zakup mieszkania i cały okres użytkowania danego lokalu. Staramy się, aby wszyscy nasi Klienci uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Każda osoba, która chce zamieszkać na Bemowie, a także wszyscy mieszkańcy, mogą skorzystać z pomocy Działu Obsługi Klienta.

Dom Development działa zgodnie z ponadnormatywnymi standardami projektowania, co to oznacza? Przede wszystkim liczy się jakość inwestycji realizowanych na Bemowie. Mieszkania oraz apartamenty, należące do tych inwestycji, posiadają ponadprzeciętną wysokość (nawet do 3m), co stwarza poczucie dodatkowej przestrzeni. W lokalach znajdują się przestronne sypialnie, z których najmniejsza ma 9 m2. Dodatkowa garderoba oraz łazienka sąsiadująca z sypialnią znajdują się w apartamentach, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Każde mieszkanie posiada funkcjonalną łazienkę z miejscem na wannę oraz osobne WC. Architekci projektują przestrzeń w taki sposób, aby była ona maksymalnie praktyczna, ale również przestronna, dlatego też zminimalizowano przestrzeń komunikacyjną do 15 % powierzchni lokalu. Tuż przy wejściu do mieszkania zostało wydzielone miejsce przeznaczone na pojemną szafę, która przyda się w każdym domu.